İŞBİRLİKLERİ İÇİN İletİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
0544 768 5708

Arkerobox, SOSYAL ETKİ ÖDÜLLERİ 2020'NİN KAZANAN GİRİŞİMLERDEN BİRİ OLDU

Tarafından Arkerobox Arkeoloji Setleri
Arkerobox, SOSYAL ETKİ ÖDÜLLERİ 2020'NİN KAZANAN GİRİŞİMLERDEN BİRİ OLDU

 

Çocuklara kültürel mirasımızı anlatmak ve kültürel mirasımızın gelecek nesillere de koruyarak aktarılmasında rol oynamak için çıktığımız yolda, finalisti olduğumuz Social Impact Award 2020’de kazanan girişimlerden olduk. Güzel bir gelecek, nitelikli bir eğitim, kültürel mirasa ve tarihe karşı farkındalığı olan bir nesil için attığımız adımlarda daima amacımıza yönelik anlam taşıyan birlikteliklerde bulunmaya gayret ettik. Social Impact Award süreci boyunca da hem ürünümüzün gelişimi hem de sosyal etkisini daha sürdürülebilir kılmayı hedeflediğimiz gelişmeleri planladık.

Sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin de ışığında sürdürülebilir bir gelecek ve tarih bilinci ile yetişmesini arzu ettiğimiz çocuklarımız için değer katacak projeler geliştirmeye devam edecek ve her bölgeden çocuğa ulaşmaya çalışacağız. Dert edindiğimiz bu meseleye yenilikçi çözümler üretmeye çalışırken bizlere destek olan Impact Hub İstanbul ailesine, mentorlarımıza ve farklı meslek gruplarından bizlere yardımcı olan herkese çok teşekkür ederiz!

Arkerobox ile gelecek nesillerin bu bilinçle yetişmesi, kültürel mirasın korunması için siz de bir adım atmak istiyorsanız bizle iletişim kurabilirsiniz. Çünkü biz, kültürel mirasa saygı duyan ve koruyan bir nesil yetiştirmek için buradayız.

by Arkerobox Arkeoloji Setleri