İŞBİRLİKLERİ İÇİN İletİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
0544 768 5708

KURUMİÇİ ARKEOLOJİ ETKİNLİĞİ


Arkerobox, eğitici nitelikte bir oyuncak olmasının yanı sıra düzenlediği atölyelerle çocuklara ulaşan ve interaktif çalışmalar yürüten bir misyona sahiptir. Bu misyonda yaptığımız çalışmaları, çocuklara uygun bir dilde ve müfredatta en ilgi çekici halde yapmaktayız. Bu noktada çocukların dünyasına en iyi inebildiğimiz yöntem olan oyunlaştırma tekniği ile çok daha kalıcı ve çocuklara keyifli gelen hale getirmekteyiz.

Arkeorobox atölyeleri ve kurum içi etkinliklerinde; yeni teknoloji ile eğitim entegre edilmiş, çocukların ilgi ve alakasını çekebilecek düzeyde bir içerik oluşturulmuştur.  Araştırmalara göre de oyunlaştırmanın yüzde 75’inin psikoloji, yüzde 25’inin ise yeni teknolojiler olduğu ortaya konmuştur. Biz de ürünümü ve atölyelerimizi bunu dikkate alarak geliştirdik ve çocuklara en yüksek verimi sağlayabilecek şekilde devamlı olarak içerikler geliştirerek yenilikçi eğitim modellerini atölyelerimizle ortaya koymaktayız. Bu bağlamda da  arkeoloji ve kültürel mirasımız hakkında gelecek nesillere her türlü desteğin verilmesi adına öncülerden olmayı hedeflemekteyiz.

Atölyelerle çocukların birlikte çalışma bilincine sahip olmasını sağlamakla beraber konuya daha motive olduklarını gözlemliyoruz. Tüm bu faydaları ve öğrenilenlerin daha kalıcı olmasını sağlamasından hareketle oyunlaştırmaya, atölyelerimize çok kıymet veriyor, yaygınlaşması için de çaba gösteriyoruz. Bu yolda gelecek nesillere değer katacak atölyeler, eğitim programları ve özel içerikler için kurumunuz adına bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlerle birlikte gelecek nesillere fayda sağlayacak projeleri üretebilmek bizleri çok mutlu eder!


Atölyeler için kutu içeriklerimiz ve ücretlendirmemiz değişebilmektedir. Kurumunuza özel olarak düşündüğünüz etkinlik ve program planını bizlerle paylaştığınız takdirde ortak bir proje için çalışabiliriz!